Shell Pensioen belegt voor de lange termijn
Ook bij Shell Pensioen merken we dat de financiële markten de laatste dagen sterk in beweging zijn door het nieuwe importtarievenbeleid in de Verenigde Staten. De pensioenfondsen van Shell zijn lange termijn beleggers. Hoewel we dagelijkse veranderingen goed in de gaten houden, blijft ons beleggingsbeleid gericht op de lange termijn. Hierin zorgen we dat de beleggingsportefeuilles gediversifieerd en robuust zijn en houden we rekening met korte termijn schommelingen.
De huidige marktbewegingen zijn niet gunstig, maar vormen voor Shell Pensioen geen reden om overhaast te reageren en de beleggingsportefeuille aan te passen.
We monitoren de situatie uiteraard wel met extra aandacht en hoge frequentie. De fondsen hebben plannen klaarliggen voor het geval dat de marktbewegingen tot grotere of langdurige impact zouden leiden. Voor nu worden er geen wijzigingen in de beleggingsstrategie gemaakt.
Voor meer informatie over ons beleggingsbeleid bekijk hier het beleggingsbeleid van SSPF of van SNPS.